Grandpashabet Ödeme Yöntemleri

Grandpashabet ödeme yöntemleri tek bir sorun yaşamadan para çekilmesine müsaade eder. Ofisin bu konuda sunmuş olduğu opsiyonlara baktığımız zaman hem klasik hem de modern sistemlerin olduğunu görmekteyiz. Minimum çekim tutarına dikkat etmek yeterli olacaktır.

Grandpashabet Ödemede Dikkat Edilecekler

  • Her zaman limitlere tam bir uyum sağlanmalıdır.
  • Yöntem çeşitliliği öne çıkar. Bunun haricinde bir sistemin kullanılması mümkün değildir.
  • Firmanın Türkçe tasarlanmış olan resmi sitesi para çekimi için tercih edilmelidir.
  • Özellikle ilk kez para çekimi yapacakların bir defa ile sınırlı evrak vermesi, bir güvenlik prosedürü olarak ifade edilmiştir.
  • Grandpashabet ödemesinde yazılacak tüm bilgilerin doğru olması şarttır.

Grandpashabet Banka Havalesi ile Ödeme

Grandpashabet ödeme yöntemleri arasında hem klasik hem de çok güvenli olan banka havalesi sistemi mevcuttur. Birden çok Türk bankasının opsiyonların içinde yer alması kolaylık sağlar. Grandpashabet sitesinde online olunmasının ardından bilgileri girmek gerekmekte. Bunlar hesap ve kimlik verileri olarak ifade edilir. Çekim işlemlerinde tanımlanmış minimum limit ise 200 TL’dir. Onayla beraber ödemeyi kolaylıkla almış olursunuz.

grandpashabet anasayfa 1024x504 - Grandpashabet Ödeme Yöntemleri

Grandpashabet Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi kartının her türlüsünü kullanabilirsiniz. Ancak tek kural bunun sizin adınıza olması gerektiğidir. Resmi sitede yer alan bölüme; TC no, kart numarası, son kullanma tarihi, CVV kodu girilmeli ve minimum 100 TL olacak şekilde bir de meblağ tanımlanmalıdır. Onay sonrasında yollanacak 3D secure kodunun belirtilmesiyle süreç de tamamlanmış olur.

Grandpashabet Papara ile Ödeme

Sanal bir sistem olan Papara, ödeme için tercih  edilebilir. 100 TL’lik bir minimum çekim miktarı karşımıza çıkar. Resmi siteye Papara hesap numaranızı yazmanız lazım. İşlemler hem uzun sürmez hem de çok güvenli bir biçimde sona erer.

Grandpashabet Bitcoin ile Ödeme

Grandpashabet ödeme yöntemleri arasında en son sistem ise Bitcoin olarak karşımıza çıkıyor. Grandpashabet bunu kullanacak olan kişiler için bir cüzdan kodunu sunar ve dijital paranızın olduğu sitedeki kutucuk içine bunun girilmesi gerekmektedir. İşlemler bu sayede 100 TL minimum üzerinden sona erer.

Bir cevap yazın