Grandpashabet Para Yatırma

Grandpashabet para yatırma, oyun erişimini sağlamak isteyen üyelerin kesinlikle yapması gereken bir işlem olarak dikkat çekmekte. Türk Lirası yatırımlarını tamamlayabilmek için sunulan metotların arasından bir seçim yapmak, istenen bilgileri girmek kesinlikle yeterlidir.

Grandpashabet Kredi Kartı ile Para Yatırma

Master, Visa, Maestro gibi farklı birçok kredi kartı üzerinden paranın aktarımını tamamlamak çok uzun bir işlem almaz. Grandpashabet tarafından kabul edilmiş  minimum tutar 250 TL olarak dikkat çekmekte. Kartın bilgilerine ek olarak kimlik verileri de girilmek zorundadır. Bir gecikme durumu ortaya hiçbir zaman çıkmaz.

Grandpashabet QR Kod ile Para Yatırma

Grandpashabet para yatırma QR kod ile şöyledir;

grandpashabet giris ekrani 1024x618 - Grandpashabet Para Yatırma
  • Mobil yazılımın kurulmasından sonra ilgili sistem seçilmelidir.
  • Ardından ise miktara göre hareket ederek en az 20 TL yazılması lazım.
  • Kare kodunun Grandpashabet sitesinden çok hızlı bir biçimde talep edilmesi gerekmekte.
  • Son olarak telefonun web kamerası üzerinden kodun okutulması sayesinde yatırım işlemi de sona erer. Güvenli ve kesinlikle sorunsuzdur.

Grandpashabet Papara ile Para Yatırma

Papara üzerinden aktarım sağlamak oldukça basittir. Grandpashabet sitesini kullanabilirsiniz. Buradan Papara web sayfasına çok başarılı bir biçimde yönlendirme yapılır. Bunun sağlanmasından sonra en az 20 TL gönderebilmek için miktar girilmelidir. Hesap numarası da eklenmelidir. Para bu sayede yatar.

Grandpashabet Cepbank ile Para Yatırma

Grandpashabet para yatırma mobil bir sistem olan cepbank ile de mümkündür. Programın indirilmesi ve kurulmasından sonra TC no, yatırım miktarı, soyadı, adı, telefon numarası gibi bilgilerin yazılması gerekmekte. Daha sonra ise yollanacak şifrenin açık bir biçimde Grandpashabet sitesindeki yere girilmesi paranın aktarımının tamamlanması anlamına geliyor.

Grandpashabet Hızlı Havale ile Para Yatırma

Hızlı havale yöntemi de opsiyonların içindedir. Birden çok bankanın kullanılması konusunda bir sorun yoktur. Seçim sonrasında banka logosunun üstüne tıklanmalıdır. Hemen sistem harekete geçer. Bankadan alınan hizmet numarasını girmeli, hesabınızı seçmelisiniz. Minimum alt miktar ise sadece 100 TL’dir. Onayın sonrasında bir kısa mesaj size yollanır. Grandpashabet para aktarımı bu şekilde tamamlanmış olur.

Bir cevap yazın