Grandpashabet Üyelik

Grandpashabet; Curaçao oyun komisyonu yasalarına göre hareket ederken sektörün en geniş oyun skalasına sahip işletmelerinden birisidir. Grandpashabet üyelik işlemini sorunsuz bir biçimde yapmış olan kişiler, farklı çok sayıda oyuna erişim konusunda hiçbir sıkıntı ile karşı karşıya kalmazlar. Bunun ayrıntılarını yazımız üzerinden öğrenebilirsiniz.

Grandpashabet Üyelik Şartları

Oldukça klasik olan hesap açma şartları söz konusudur. Bunlar şöyledir;

  • Grandpashabet üyelik işlemlerinde 18 yaş kriteri tanımlanmıştır.
  • Sistem sizden TC kimlik numarasını ister. İşte bu yüzde Türk vatandaşı olmayan kişilerin hesap açması söz konusu olmaz.
  • Bunun yanı sıra tüm bilgiler hem gerçek hem de size ait olmak zorundadır.
  • Belge vermek üyelik sırasında tanımlanmış olan bir talep değildir.
  • Çoklu hesaba sahip olmak ise kesinlikle yasaktır.

Grandpashabet Üyelik Kimlik Bilgileri

Grandpashabet üyelik almak isteyen kişiler kimlik bilgilerini vermek zorundadır. Doğum tarihi Grandpashabet hesap açma alanındaki ilgili yere; gün, ay ve yıl olarak yazılmalıdır. Aynen kimlikte yazılı olduğu gibi soyadınızı ve adınızı buradaki yerlere girmeniz gerekmekte. Bunun yanı sıra gerek TC kimlik numarasının yazılması gerekse de cinsiyet seçiminin yapılması sürecin önemli bir parçası olarak karşımıza çıkar.

grandpashabet anasayfa 1024x504 - Grandpashabet Üyelik

Grandpashabet Üyelik Hesap Bilgileri

Grandpashabet sitesinden üyelik açacak olan kişilerin hesap verilerini ifade etmesi lazım. Şifre oluşturmak basit olsa bile bunun belli kurallar göre tamamlanması önem arz eder. 8 karakter, harf ve rakam kombinasyonu öne çıkar. Kullanıcı adının burada belirtilmesi de gerekmekte.

Grandpashabet Üyelik İletişim Bilgileri

Grandpashabet üyelik sürecinde tüm iletişim bilgileri de girmek önem arz eder. Adres, ülke, şehir, sokak gibi bilgilerin her zaman talep edildiğini görmekteyiz. Bunun yanı sıra hem cep telefonu numarası hem de email adresi istenmektedir. Özel sözleşmeyi okuduktan sonra artık sırada en son aşama mevcuttur.

Grandpashabet Üyelik Aktivasyonu

Üyelik aktivasyonunun tamamlanması önemlidir. Grandpashabet size tek bir kere kullanım özelliğine sahip olan bir email yollar. Linke tıklayarak ana sayfa erişimi rahatlıkla sağlanır. Şifrenizi ve kullanıcı adınızı girdiğiniz vakit aktivasyon da sona ermiş olacaktır.

Bir cevap yazın